Виклик медсестри додому – незамінна послуга в тих випадках, коли пацієнт не в змозі дістатися до клініки та дочекатися своєї черги, щоб потрапити до фахівця, пройти необхідні процедури. Інваліди, особи, які перенесли важкі травматичні ушкодження, і ще деякі категорії людей такої можливості зовсім позбавлені.

Тепер для отримання професійної медичної допомоги досить просто звернутися в спеціалізований центр «Медсестра».

Які послуги пропонуються?

У домашніх умовах досвідчені, кваліфіковані медсестри центру готові надати пацієнтам повний комплекс медичних послуг:

 1. Постановка ін’єкцій (внутрішньовенних, підшкірних, внутрішньом’язових). Деякі пацієнти помилково вважають, що, для того щоб зробити укол, не потрібно ніяких спеціальних навичок. Однак неправильне введення ін’єкції може привести до численних ускладнень. Медсестра ж виконає цю процедуру максимально швидко, безпечно й абсолютно безболісно.
 2. Постановка клізми – може знадобитися для очищення організму, лікування запору, досягнення проносного ефекту. Рекомендується при захворюваннях, що супроводжуються порушенням випорожнення, інтоксикаціях, отруєннях.
 3. Установка катетера – діагностична (спрямована на забір біологічного матеріалу для подальших лабораторних досліджень) або лікувальна процедура (виконується за призначенням лікаря з терапевтичною метою). Маніпуляція може бути абсолютно безболісною, за умови спокою і розслаблення пацієнта. Тільки справжні професіонали зможуть знайти вірний підхід до будь-якого хворого, викликавши у нього настільки необхідну довіру.
 4. Постановка крапельниць – одна з найбільш широко поширених медичних маніпуляцій. Крапельниці необхідні пацієнтам, що страждають від зневоднення або інтоксикації організму, діареї, кровотеч, онкологічних і кардіологічних захворювань, патологій центральної нервової системи. Важливо, щоб процедура проводилася досвідченим фахівцем.
 5. Самостійні спроби поставити крапельницю можуть привести до вкрай небажаних наслідків.
 6. Обробка післяопераційних рубців, пролежнів, опікових і трофічних виразкових уражень, обморожень, хірургічні перев’язки – обов’язкова процедура для лежачих хворих і людей, які перенесли хірургічні втручання або травматичні ушкодження, пацієнтів із деякими видами системних захворювань (наприклад, цукровий діабет).
 7. Неправильно виконана перев’язка або ж її відсутність може привести до гангрени, зараження крові та навіть загибелі хворого. Під час маніпуляції фахівець спочатку дезінфікує, проводить обробку ураженої ділянки, а потім змінює бинти.

Професійні медсестри проведуть всі перераховані вище процедури на дому в зручний для пацієнта час, комфортно та безпечно.

Виклик медсестри додому

Про переваги центра

Медичний центр «Медсестра» має наступні переваги:

 • високий рівень кваліфікації і великий досвід роботи фахівців;
 • цілодобовий графік роботи;
 • виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • дбайливе, чуйне, уважне ставлення співробітників до хворих;
 • надання не тільки медичної, а й психологічної допомоги;
 • доступна, демократична цінова політика;
 • широкий спектр послуг, що надаються.

Забудьте про довгі та безуспішні пошуки гарної медсестри в приватних клініках, серед знайомих. Тепер вам достатньо просто зателефонувати в центр і запросити фахівця до себе додому, в будь-який зручний час.

Краса та хороший настрій взаємопов'язані

Тому ми завжди маємо акції та знижки на косметологічні послуги для Вас, щоб кожен візит дарував ще більше позитивних емоціїй!